הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואות למוגבלים בבנק הן הלוואות כספיות שניתנות לאנשים שנכנסו לחובות שיהיה להם קצת מרווח נשימה, שיהיה להם איך להתנהל בחיי היומיום, כי במצב הנוכחי אין להם בכלל כסף. ומי שהוא בעל עסק על אחת כמה וכמה צריך את ההלוואה הזו כדי שהעסק שלו לא יתפרק וימשיך לתפקד ולשם כך הוא צריך הלוואה למוגבלים. בלי הלוואה למוגבלים בבנק הוא לא יוכל להמשיך לנהל אורך חיים רגיל.

מי זקוק לקבל הלוואות למוגבלים בבנק?

האנשים שהגיעו למצב שהם זקוקים לקבל הלוואה למוגבלים בבנקהם אנשים אשר הגיעו למצב שסניף הנק לא מכבד 10 המחאות של אותו אדם או עסק או גוף (לא משנה מי) ואז מה שקורה זה שהבנק מגביל את את החשבון בנק של אותו אדם לתקופה של שנה ואף מגביל את המסגרת אשראי שלו. וזה מצב מאוד מביך ולא קל בכלל להתנהל ככה ולהמשיך בחיים כרגיל.


ומי שיש לו עסק העסק יכול להיפגע קשות ואף לקרוס או יותר גרוע אם זה גוף או ארגון המון אנשים יכולים להיפגע מזה אח”כ ולכן ממש לא כדאי להיכנס למצב הזה. זה יכול להסתיים בהוצאה לפועל נגד אותו אדם או גוף.אנשים במצב זה חייבים הלוואה למוגבלים.

חשבון מוגבל – איך מגיעים לזה?

הלוואות למוגבלים בבנק, הינן הלוואות המיועדות לכל מי שיש חשבון מוגבל מסיבה כלשהי. מצוקה כלכלית קשה (של בעלי עסקים או אנשים פרטיים) עלולה להוביל למצב בו, צ’קים חוזרים עקב בעיה של היעדר כיסוי.
באם חוזרים עשרה צ’קים בתקופה של שנים עשר חודשים, אזי החשבון נכנס להגבלה על ידי הבנק.
המשמעות של הגבלת החשבון היא שלא ניתן להזמין פנקסי צ’קים, להוציא מזומנים, לבצע תשלומי אשראי, לשנות פרטי חשבון או לסגור אותו.


בעלי עסקים נמצאים במצב של טרום פשיטת רגל ואילו אנשים פרטיים נכנסים למשבר כלכלי ולהיעדר יכולת להתמודד עם ההוצאות הקבועות והשוטפות שלהם.

מתי כדאי לשקול לקחת הלוואה למוגבלים?

רגע לפני שאתם מרימים ידיים, בדקו את האופציה של הלוואות למוגבלים בבנק. כדאי לבחון את האופציה של הלוואות למוגבלים בבנק, כשהסיוע במימון יאפשר לכם להיפטר מחובות, מצווי עיקול או מפשיטת רגל.
אם זו הדרך היחידה שלכם להשתחרר מהתסבוכת הכלכלית, אל תהססו לפנות לקבלת הלוואה למוגבלים בבנק.
הלוואות למוגבלים דרך הבנקים: במידה שיש הגבלה בחשבונכם, תוכלו לקחת הלוואה דרך הבנק רק על ידי שעבוד נכסים, הנמצאים ברשותכם – נכסי נדל”ן, קרנות השתלמות, פיקדונות וכו’.

מי יכול לתת הלוואה למוגבלים בבנק?

כנראה שלקבל הלוואות למוגבלים דרך הבנק זה יותר כמו חלום מאשר מציאות. רוב הסיכויים שזה לא יקרה. מה שכן ישנם גופים חיצוניים שיכולים לתת הלוואות למוגבלים בבנק. כמובן שלא תטעו לרגע שהכל מכאן הופך להיות ורוד כי הריביות של ההלוואות הן מאוד גבוהות.


זה קורה כי יש להם נשק חם נגדכם כי אף אחד במצב כזה לא ירצה לעזור לכם אז עד שמישהו מציע את עזרתו, לא תיקחו? כמובן שצריך להיזהר גם שם לא להיכנס לחובות שכבר לא תדעו איך לצאת מכל החובות לכן חשוב גם להתייעץ אולי לפני כן עם יועץ פיננסי שיוכל ע”פ מצבכם להמליץ או לא להמליץ על קבלת הלוואות למוגבלים בבנק. כמובן שבשביל לקבל הלוואה כזו צריך גם למצוא מישהו שיהיה ערב לכם.

הלוואות למוגבלים בבנק – איך תעשו את זה נכון?

באם אין ברשותכם נכסים, ככל הנראה, לא תוכלו לקבל הלוואות דרך הבנקים. האופציה, העומדת בפניכם במקרה זה, היא לפנות למקורות הלוואה חוץ בנקאיים, כדוגמת חברות ביטוח, חברות אשראי, קרנות פנסיה, קופות גמל, בתי השקעות וכו’.
צריך לקחת בחשבון כי מתן אישור הלוואות לחשבון מוגבל כרוך בריביות גבוהות מאוד, בהשוואה לתנאי ההלוואות הרגילות.
כאמור, הלוואה לבעלי חשבון מוגבל, בהשוואה להלוואות אחרות, ניתנות בתנאים מחמירים יותר. יחד עם זאת, לעיתים קרובות, הן מהוות פתרון יחידי להתאוששות כלכלית.
בשלב הראשון, חשוב לבדוק את רמת האמינות והמוניטין של הגוף המלווה ולוודא כי הוא פועל תחת אישור ורישיון של בנק ישראל. שכן, ללא בדיקה מעמיקה, אתם עלולים להסתבך עם השוק האפור.
חשוב לבצע סקר שוק קפדני והשוואת מחירים יסודית בין החברות (הפרטיות והציבוריות) המציעות לכם הלוואה לחשבון מוגבל.


בחנו את ההצעות באופן יסודי וודאו כי אתם אכן יכולים לעמוד בתנאי ההחזר.
שימוש בשירותיה של חברה מקצועית ובלתי תלויה, המעניקה ייעוץ מקצועי ופיננסי, תסייע לכם למצוא את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם.
אמנם הלוואה למוגבלים בבנק לא נחשבת לאטרקטיבית בהשוואה להלוואות אחרות, אך במקרים רבים היא הדרך היחידה שלכם לצאת מהמשבר הכלכלי אליו נקלעתם, להתפתח ולצמוח מחדש.
15,391 צפיות


תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה