הלוואה מיידית

החיים של אף אחד מאיתנו אינם יציבים, הם דינאמיים. משתנים כל הזמן. מה שהיה כל כך בטוח עד לפני כמה ימים יכול להיגמר כהרף עין ועוד הרבה לפני שהספקתם לעכל זאת. זה יכול להיות עבודה, כסף, חבר, בת זוג, הורים, מעבר דירה, חיית מחמד. כמובן שהשינויים בחיים חלקם טובים וחלקם טובים פחות. לא תמיד ניתן לראות את התמונה השלמה ולמה קרו דברים ואיך זה בדיוק קרה לטובה.
בסופו של דבר, יכול להיות שכרגע אתם בכלל לא חושבים שאי פעם תצטרכו הלוואה מיידית כי כרגע אתם במצב כלכלי מעולה. אבל הכל כרגע יכול להיות מצב שונה…

מתי צריך הלוואה מיידית?

כסף הוא דבר שמתגלגל, הוא מחליף בעלים כל הזמן. אתם לא יכולים לדעת בוודאות עוד כמה זמן תהיה לכם יציבות כלכלית. וגם אם תהיה. מתישהו בחיים תרצו לקנות או לעשות משהו מיוחד וזה יכול להיות כל דבר שרק עולה ברוחכם.


יהיו מקרים שתדחקו לפינה ותצטרכו בדחיפות הלוואות מיידיות. יכול להיות שזה כדי לכסות חוב ויכול להיות שאתם פשוט צריכים לקנות משהו בדחיפות. גם אם זה נשמע לכם הזוי. קורים לנו בחיי היומיום כל כך הרבה דברים הזויים כאשר הלוואה מיידית היא אחד הדברים הכי פחות הזויים שתתקלו בהם.

מי איפה אפשר לקבל הלוואה מיידית?

אם בעבר קבלת סיוע במימון הייתה כרוכה בהליך בירוקרטי ארוך, מורכב ומסורבל, הרי שכיום עומדות בפניכם שפע אופציות לקבלת הלוואה מיידית. בניגוד לבנקים הדורשים אינספור טפסים, אישורים, ביטחונות וערבויות טרם מתן ההלוואה, גופים פיננסים אלטרנטיביים, יידרשו מכם מעט מאוד.
לרוב, ניתן ליהנות מהלוואה מיידית דרך הגופים הללו באופן מהיר ביותר (אפילו מהיום למחר). מאז שנחקק חוק הסדרת הלוואה מיידית חוץ בנקאיות, בתשנ”ג 1993, קיימת תחרות בין חברות המעניקות סיוע במימון למטרות שונות.
בין החברות החוץ בנקאיות, המעניקות ללקוחותיהן הלוואה מיידית ,ניתן למנות:
• חברות אשראי
• חברות ביטוח
• קרנות פנסיה
• קופות גמל
• בתי השקעות

לאילו צרכים ניתן לקבל הלוואות מיידיות?

כאמור, הלוואה מיידית נועדה לתת מענה מהיר ואיכותי עבור צרכים מיידיים. שגרת החיים האינטנסיבית שלנו, מעלה, פעמים רבות את הצורך המיידי והספונטני לקבלת סיוע במימון למטרות שונות ומגוונות:
• הקמת עסק חדש
• הרחבת הפעילות בעסק קיים
• כיסוי חובות
• לימודים אקדמאים
• ציוד רפואי ו/או טיפול רפואי, שלא נכלל בסל הבריאות
• רכישת רכב חדש (או החלפת רכב קיים)
• אירועים משפחתיים גדולים – חתונה, בר מצווה, בת מצווה או ברית
• חופשה שנתית
• טיפולים קוסמטיים

האם כדאי לקחת הלוואה מיידית?

הלוואה מיידית כשמה כן היא. זאת סוג של הלוואה שאתם רוצים לקבל צ’יק צ’אק ולא משנה לאיזו מטרה אתם צריכים אותה. ברור שיש חסרונות להלוואה מיידית אבל זה בכללי לכל הלוואה שתיקחו בחיים, קחו בחשבון שהריבית גבוהה, מן הסתם.


אבל בגדול לפעמים צריך לעשות את ההחלטות האלה של לקחת הלוואות מיידיות. אז אם לדעתכם אתם זקוקים לזה, אל תהססו. רבים לוקחים הלוואה מיידית בחיי היומיום. איך בוחרים ממי לקחת הלוואות מיידיות? חשוב שלפני שלוקחים הלוואה מיידית לבדוק מאיפה אתם לוקחים אותה, מה התנאים? האם זו הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית? מה הריבית? מה התנאים שלהם. חשוב להיות עירניים לפרטים הקטנים האלו שעושים את ההבדל הגדול בין סוגי ההלוואות.
כמו בכל הדברים להלוואות מיידיות יש יתרונות וגם חסרונות:

היתרונות של הלוואות מיידיות

פתרון מהיר – הלוואות מיידיות, כשמן כן הן, מעניקות פתרון מהיר ומיידי לצרכים הדינאמיים שלכם.
פתרון פשוט – בדרך כלל, גופים המעניקים הלוואה מיידית לא דורשים ביטחונות, ערבויות או אישורים מיוחדים. עובדה זו מאפשרת ליותר ויותר אנשים לקבל הלוואה לצרכיהם השונים (בניגוד לבנקים, שבמקרים רבים לא מאשרים הלוואות)


פתרון שאינו תלוי במצב העו”ש – אמנם גם גופים המעניקים הלוואה מיידית מציבים תנאי סף לקבלת האישור, אך יחד עם זאת, אין קשר ישיר בין מתן ההלוואה למצב החשבון בבנק.

החסרונות של הלוואות מיידיות

ריבית בדרך כלל גבוה – החיסרון המרכזי של הלוואה מיידית טמון בריביות הגבוהות שלהן. יחד עם זאת, התחרות הקיימת בין הבנקים ובין החברות הפרטיות, מעודדת הענקת תנאים נוחים ללווה, גם בהיבט של הריביות.
השוואת הלוואה לא איכותית –הצורך לקבל הלוואה באופן מיידי ומהיר עלולה להוביל להחלטה בלתי שקולה. הקפדה על ביצוע סקר שוק והשוואת מחירים, תאפשר לכם ליהנות מהצעות אטרקטיביות. כמו כן, בדיקה יסודית לגבי רמת האמינות והמוניטין של הגוף המלווה, תימנע הסתבכויות בלתי רצויות עם השוק האפור.

ניתן לסכם ולומר כי הלוואה מיידית היא הפתרון המהיר והאיכותי לקבלת סיוע כלכלי לצרכיכם הדינאמיים והמשתנים. בחירה נבונה שלה, תאפשר לכם ליהנות מתנאים נוחים, בכל ההיבטים הרלוונטיים.

3,778 צפיות

 

 

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה