הלוואות אקספרס

לכל אחד מאיתנו יש רגעים שהוא מרגיש תחושת מחנק, הכסף דוחק אותנו לפינה או יותר נכון החוסר כסף, ואנחנו מרגישים שאין לנו אוויר לנשימה. בדיוק בשביל זה יש הלוואת אקספרס. הלוואות אקספרס הן הלוואות הניתנות לך כמה שיותר מהר מרגע הבקשה שלך להלוואה. מדהים נכון? אין מה לחשוש ואין מה להסס לבקש הלוואת אקספרס כי המון אנשים כל הזמן מבקשים הלוואות אקספרס.

מהי הלוואת אקספרס?

הלוואת אקספרס, כשמה כן היא – הלוואה שמקבלים מעכשיו לעכשיו ובקלות יחסית. אם אתם צריכים סכום כספי באופן מיידי, מכל סיבה שהיא, ואין לכם זמן להגיש לבנק מסמכים, להביא ערבים ולהציג את המשכורות שלכם, הלוואת אקספרס היא הפיתרון עבורכם.
גם בנקים רגילים מעניקים הלוואות אקספרס, אך ניתן להשיג גם הלוואות מסוג זה ממוסדות נוספים, במערכת החוץ בנקאית ובשוק האפור. הלוואות אקספרס ניתנות בדרך כלל במהירות רבה מאוד, לעיתים לאחר שיחת טלפון אחת, ללא ערבים, ללא הצגת ביטחונות וללא דמי טיפול או עמלות.


ניתן לקבל עשרות אלפי שקלים ולעיתים אפילו מעל מאה אלף שקלים בצורה מהירה מאוד ובקלות רבה, אך יש לכך גם מחיר – הריבית היא גבוהה מאוד.
הריביות עבור הלוואות מסוג זה הן לרוב גבוהות מאוד, וזאת בשל הסיכון הגבוה של ההלוואה. כאשר לא מבקשים ביטחונות או ערבים, תמיד קיים חשש שהלווה לא יוכל להחזיר את ההלוואה, ולכן הריביות הן גבוהות מאוד, אחרת ההלוואה לא תהיה משתלמת לגוף המלווה.
הלוואות מסוג זה הן לרוב לטווח קצר או בינוני, ולא לתקופה של עשרות שנים כמו משכנתא. במקרים רבים ניתן לפרוע את ההלוואה בבת אחת ללא עמלת פירעון מוקדם.

מהם היתרונות של הלוואות אקספרס?

היתרונות של הלוואות אקספרס הן בכך שההלוואה ניתנת לך כמה שיותר מהר בגלל זה קוראים לה הלוואה אקספרס כי הם עושים הכל כדי לתת לך את ההלוואה שביקשת כמה שיותר מהר מרגע הבקשה.


כך שאם יש לכם משהו דחוף שאתם חייבים או רוצים לעשות כמו טיפול שיניים, טיפול רפואי או אסתטי שמפריע לכם, חתונה, מתנה לחבר/ה או משפחה, טיסה לנופש או טיול אחרי הצבא, שיפוץ הדירה שלכם או כל דבר אחר שדחיתם או לא ידעתם כיצד להשיג אותם, מהיום הלוואות אקספרס הן הפיתרון לבעיה.
מה כדאי לבדוק במקום שמבקשים בו הלוואות אקספרס? כדאי לבדוק קודם כל כמה כסף אתם צריכים להלוות. לא כדאי להתפזר ולעשות את כל הדברים במכה אחת אלא פרה פרה. אחרת תיכנסו לחובות כלכליים שלא תדעו איך להחזיר את הכסף. ולכן קחו הלוואה אחת סיימו עם פרוייקט אחד, תחזירה את החוב ואח”כ תקחו עוד הלוואה לפרוייקט חדש.

איפה לוקחים הלוואת אקספרס?

כמובן שאתם יכולים לקחת פשוט סכום אחד שהוא מאוד גבוה, אבל חשוב שתיוועצו עם איש מקצוע שינחה אתכם כיצד תוכלו להחזיר בזמן את ההלוואה. חשוב לדעת כי יש שוני בין החברות השונות המציעות הלוואות אקספרס ולכן חשוב גם לבדוק מה כל אחת מהן מציעה ובאילו תנאים.

טיפים ללקיחת הלוואות אקספרס

כאשר לוקחים הלוואת אקספרס, יש לתת עדיפות לגוף ממוסד ומסודר כמו בנק, אך לא תמיד זה מתאפשר. לא לכל אחד מעניק הבנק הלוואת אקספרס, ופעמים רבות יש לפנות לחברות חוץ בנקאיות ולשוק האפור.
הטיפ הטוב ביותר למבקשי הלוואות אקספרס הוא – קחו את ההלוואה רק אם אתם באמת זקוקים לה!
בקשו הלוואת אקספרס רק לאחר שעשיתם את כל הבירורים וניסיתים לגייס את הכסף החסר לכם מכל מקור אפשרי ולא עלה בידכם! ובמילים אחרות – כל הלוואה שהיא, ובעיקר הלוואת אקספרס אשר העלות שלה היא גבוהה מאוד, חייבת להיות המוצא האחרון שלכם.
רק אם אין לכם כל ברירה אלא לבקש הלוואת אקספרס, לכו על האפיק הזה אך עליכם לברר כי יש באפשרותכם לעמוד בהחזרים החודשיים.


טיפ חשוב נוסף הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכל הנוגע לתנאי ההלוואה. כדאי לעשות זאת לא רק במקרה של משכנתא, אלא גם כאשר מבקשים הלוואת אקספרס.
עוד כמה טיפים חשובים – מומלץ לקחת הלוואה לתקופה קצרה יחסית על מנת שלא תצטרכו לעמוד בתשלומים הגבוהים במשך שנים ארוכות.
בצעו סקר שוק מהיר בנוגע להלוואות אקספרס הקיימות בשוק בזמן נתון על מנת לאתר את ההלוואה הנוחה ביותר, וכמובן – אל תיקחו לעולם הלוואה שלא תוכלו לעמוד בהחזרים שלה!
בנוסף, למרות שהמדובר בהלוואת אקספרס, ניתן בהחלט להתמקח עם הגוף המלווה, אם כי יכולת המיקוח במקרה של הלוואות אקספרס היא נמוכה יותר.
לסיכום, הלוואות אקספרס הן פיתרון פיננסי המתאים בעיקר למקרים בהם אין כל ברירה אחרת וחשוב לוודא כי אכן יש לכם צורך בהלוואה וכי תוכלו להחזיר אותה. עבור רבים, הלוואת אקספרס יכולה להוות גלגל הצלה של ממש!
אתם יכולים מהבנק, חברות ביטוח, חברות חוץ בנקאיות ועוד המון חברות נוספות. תבדקו טוב טוב לפני שאתם מבקשים הלוואות אקספרס, מה אחוז הריבית ומה קורה אם לא עומדים בקצב ההחזר או בהחזר במלואו, זה לא פחות חשוב כי אין לדעת מה יקרה.
5,911 צפיות


 

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה