ייעוץ משכנתאות

האם כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות? כן, כי עד שאנחנו לא מגיעים למעמד של לקיחת משכנתא, בדרך כלל לא נדע את כל האפשרויות שיש לנו ובכלל לא נדע על רפורמות בתחום. יועץ משכנתאות יכול להציע לנו מגוון עצום של תנאי משכנתא משתנים. אנחנו, מצידנו, רוצים לדעת הכל, הכי טוב בשביל לא לעשות טעויות שנשלם עליהם בגדול. בדיוק בגלל זה ייעוץ משכנתאות יכול לעזור כי רק הוא יודע מהן הרפורמות האחרונות בתחום המשכנתא – כך נדע מה הכי נכון עבורנו.
לדוגמה, לא כולם מכירים את הרפורמות האחרונות שנכנסו לשוק המשכנתאות אמורות להקל על זוגות צעירים ומשפחות צעירות לרכוש דירה מבלי לפשוט את הרגל. הרפורמות נקשרות לתחומים שונים, כמו ביטוח משכנתא ואחרים.

 

6,082 צפיות

 

למה לפנות אל יועץ משכנתאות?

יועץ משכנתאות יכול לחסוך להם בריבית. כך שגם עם התשלום עבור ייעוץ משכנתאות הם ישלמו פחות רק בגלל התנאים הטובים שהיועץ מספק. הפניה אל ייעוץ משכנתאות חשובה לפני לקיחת משכנתא מהסיבות הבאות:
• חיסכון של זמן וטרטור בין הבנקים למשכנתאות.
• ייעוץ משכנתאות וליווי של מהרגע שפניתם אליהם ועד לרגע לקיחת המשכנתא.
• יועץ משכנתאות מבטיח לקיחת משכנתא בתנאים הטובים ביותר ובריביות הנמוכות ביותר.
• יועץ משכנתאות נותן שירות אמין ומקצועי שמותאם במיוחד עבורכם ולא עבור הבנקים.
• יועץ משכנתאות בונה תוכנית משכנתא שתתאים במיוחד עבורכם.
יועצי משכנתא מודעים לגבי כל ההטבות המגיעות לכם בעת לקיחת משכנתא. יועץ משכנתאות יודע שמשרד הבינוי והשיכון מעניק הטבות שונות שלא כולם יודעים עליהם ולעיתים לא כולם ממשים אותם. לדוגמא הטבות למגזרים שונים באכלוסיה, הטבות לחיילים משוחררים, משפחות חד הוריות, זוגות צעירים ועוד. יועץ משכנתאות מקצועי יבדוק אילו הטבות מגיעות לכם.
אנחנו פונים אל יועצים בנושאים הרבה יותר שוליים מרכישת דירה ולקיחת משכנתא. לכן מומלץ גם במקרה זה לפנות לייעוץ. פנייה אל יועצי משכנתאות זו הדרך הנכונה ביותר ללקיחת משכנתא טובה, בתנאים טובים ונוחים המתאימים במיוחד עבורכם.

מושגים בתחום משכנתא שרק יעוץ משכנתא מבין

ריביות? לוחות סילוקין? משכנתא צמודה? גם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל לבקש משכנתא? אתם לא לבד. תהליך בחירת המשכנתא הנכונה והגשת הבקשה הוא קשה ומורכב לכולם. הוא גם עלול לעלות ביוקר למשך הרבה מאוד זמן. בגלל זה, אתם זקוקים למישהו שיהיה שם לצדכם: לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים, ולעזור לכם לבחור את המשכנתא הנכונה, בין אם זו העסקה הראשונה שלכם, או בקשה למיחזור משכנתא קיימת.
ובאמת, כאשר יעוץ משכנתא עוזר לנו, נטילת המשכנתא כואבת פחות, רגועה יותר והכי חשוב: הרבה הרבה יותר זולה. לכל יעוץ משכנתא יש את הידע ואת כל הניסיון כדי להתאים עבורכם את המשכנתא המתאימה ביותר. בעסקה של חייכם, אתם זקוקים לאנשי המקצוע שייצגו אך ורק אתכם. אנחנו האנשים האלה.

רפורמות בתחום המשכנתא שרק יעוץ משכנתאות יכול לדעת

 • רפורמה בתחום ביטוח משכנתא: בעבר היו הבנקים מבטחים אוטומטית את לוקח המשכנתא, כחלק מכל המסמכים הרגילים של לקיחת משכנתא. כיום, בפני הלקוח עומדת האפשרות לבחור היכן לבטח את המשכנתא שלו – האם דרך הבנק או דרך חברה חיצונית. מדובר בחיסכון משמעותי משום שכך נוצרת תחרות ואין לבנקים מונופול על ביטוחי המשכנתאות. עם זאת, חשוב במיוחד להשוות מחירים וגם את המרכיבים של פוליסת הביטוח.
 • רפורמה שמטרתה לעזור לזוגות צעירים: 40% מדירות המוצעות למכירה במכרז יהיו משוריינות עבור זוגות צעירים ללא ילדים או זוגות שעומדים להינשא, במטרה להגדיל את האפשרות של זוגות לרכוש דירה בגיל צעיר.
איך הרפורמות משפיעות על המשכנתא שלנו?
רפורמות בתחום הדיור משפיעות על המשכנתא בדרכים שונות, כאשר העיקרית בהן היא דיור בר השגה לזוגות צעירים. ייעוץ משכנתאות יבהיר שבנוסף, הרפורמות יכולות להפוך מחזור משכנתא לפתרון מושלם עבור מי שכבר יש לו משכנתא. באמצעות הרפורמות השונות התהליכים הפכו להיות קצרים יותר ומאפשרים גם למי שחייב משכנתא להצליח לשלם אותה מבלי לפשוט את הרגל לחלוטין. ההבדל המשמעותי משתנה בין אדם לאדם, בהתאם לרפורמות שנכנסו כבר לתוקף. אם אתם לא בטוחים איך הרפורמות משפיעות עליכם ולמה אתם זכאים, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות שיידע להגיד לכם בדיוק איך כדאי לכם להתמודד עם המשכנתא שאתם רוצים לקחת.

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה